Saltar a continguts

Unió Esportiva Figueres

Navegació

Menú principal

Futbol base

Els alevins de la UEF, en ple esforç Ampliar imatge
ELS 10 EQUIPS DE FUTBOL BASE DE LA UEF
Temporada 2008/09

JUVENIL A

Porters: Pol Pujol Plé - Sergio García Díaz
Defenses: Albert Argelés Collell - Andreu Salazar Cayuela - Carles Panareda Oliden - Christian Eduardo Ibarra Muñoz - Hector García Martín -Jose Maria Montoro Cruz
Mitjos: Albert Gimenez Rodriguez - Aleix Sureda Solé - Jordi Pujolar Quintana
Davanters: Adrià Serra Casulleras - Adrià Ceballos Bella - Francisco Manuel Romero Cabeza - Jairo Jiménez Torrico - Jordi Alcarraz Roé - Marc Vélez Díez - Nil Fàbrega Soler - Pedro del Campo González

Entrenador: Joan Fàbrega
Delegat: Ricard Alcarraz

JUVENIL B

Porters: Adrián Hernández Rueda - Marc Torrent Sala
Defenses: Antonio Poyuelo Gómez - Bryan Valero Martínez - Marcelo Mauricio Muñoz Molina - Miquel Juan Simon - Oscar Patús Rueda - Xavier Jiménez Albañil
Mitjos: Bryan Juan Tavira - Gerard Devesa Bartis - Jordi Cairó Fàbregas - Marc Freire Marés - Nil Pàmies i Gili - Xavier Coto Pagès
Davanters: Adrià Ramos Marí - Jaref Martín Escalona

Entrenador: Juan Manuel Bonillo
Ajudant: Rafa López
Delegat: Kenneth Juan

CADET A

Porters: Aitor Salvador García - Albert Sánchez Torrent - Kilian Grant Carvalheira - Ricard López Jurado
Defenses: Alex Rojas Vázquez - David Roca Noguer - Manel Martin Sánchez - Salvador Oliva Martos - Sergi Puigbert Vilanova
Mitjos: Aitor Pajares Quiñones - Angel Laari Martínez - Daniel Fernández Hermógenes - Gerard Valentín Sancho - Joan Vidal Sánchez - Jordi Sánchez Prada - Luciano Claudio Achaga - Marc Roura Garcia
Davanters: Alex Pagès Esquena - Eric Díaz Pujadas - Oscar Domínguez Sánchez - Xavier Ceballos Ríos

Entrenador: Eduard Ortega
Ajudant: Carles Rico
Delegat: Josep Maria Fernández

CADET B

Porters: Albert Paret Castelló - Marc Fages Casademont
Defenses: Adrià Díaz Dalmau - Andreu Roura Prats - Carles Mallol Blay - Daniel Gallego Prieto - Ferran Auquer Simon - Narcís Juanola Pineda - Ramon Fainé Parés
Mitjos: Adrià Gonzàlez Budó - Aitor Ceballos Juárez - Bruno Catini - Daniel Santolària Ibàñez - Marc Comamala i Garangou - Sergi Garcia Benet
Davanters: Adrià García Torralbo - David Téllez Lorenzo - Karim Muagni Garcia - Luis Mario Jiménez Sánchez

Entrenador: Joan Mallart
Delegat: Jordi Comamala

INFANTIL A

Porters: Leonardo Moreno Cruz - Marc Camps Triola
Defenses: David Torres Rísquez - Jaume Carreras i Buscató - Marc Alegrí Lladó - Marc Montsant Fina - Pau Soler Vidal
Mitjos: Enric Sanchez Torrent - Jordi Marín Hernández - Josep LLach Carpinell - Momodou Salieu Jallow
Davanters: Antonio Ruedas Gallego - Isaac Marín Peig -Martí Pons Miscopein - Xavier Serra Fajol

Entrenador: Marc Torres
Delegat: Lorenzo Alegrí

INFANTIL B

Porters: Dani Luque Alvarez - Jordi Garrote Martín
Defenses: Adrián Casamayor Coca - David García Martín - Francisco Soler Chaves - Gerard Schwirley Moreno - Joan Mallart Bernal
Mitjos: Alex Capel Domínguez - Arnau Capel Arderiu - Brian Pascual Fernández - Martí Juncà Reñé
Davanters: Arnau Rodríguez Costa - José Cámara Congost - Miquel Cantenys Sánchez - Nil Rivero Bota

Entrenador: Albert Carbó
Delegat: Marc Carbó

INFANTIL C

Porters: Ismael Jaabak Khtira - Joan López Font
Defenses: Andreu Martí López - Gustavo Garcia Márquez - Marc Navarra Ruiz - Pau Comas Haro - Ricard Ponsí Palau - Xavier Vila Ribas
Mitjos: Alex Pinsach i Gelabert - Guillem Soler Mallart - Joan Grau Solà - Pep Pau i Casellas
Davanters: Alex Palomo Domínguez - José Castellón Fernández - Robert Sebastián Pescador - Tarik El Jammouli

Entrenador: Juan Manuel Góngora
Delegat: Ricard Góngora

ALEVÍ A

Porters: Alex Llobet Schibi - Alex Campos Llambrich
Defenses: Albert Teixidor Extremero - Arnau Sedó Sabater - Cels Font Guitart - Gerard Fageda i Soler - Joan Baduà Casellas - Pere Bel Sala - Pol Valentín Sancho
Mitjos: Albert Genís Rigall - Alex Baiges Guillot - Eric Valero Martínez - Josep Maria Campà Díaz - Marc Mesas Díaz - Sergi Llach Carpinell - Víctor Morillas Font
Davanters: Alejandro Quintos Alcolea - Alex Alaminos Vacas - Iván Vargas Balmón - Sergio Moreno Gallardo

Entrenador: José Mesas
Delegada: Pilar Font

ALEVÍ B

Porters: Arnau Caulas Quintana - Lluc Falgueras Riu
Defenses: Albert Montsant Fina - Francesc Lisa Descamps - Juan Ramon Gabarri Rendo - Tomás Gonzalo Hassan
Mitjos: Christian Gil Giménez - Conrad Fàbrega Sánchez - Eric Sibecas Mosqueda - Lluís Serra Morales - Marc Coto Baena - Marc Vallejo Afonso - Pablo Antolín Atienza
Davanters: Anas Sadiqi - Marcos Youssef Foraster Nhali - Max Serra Carles

Entrenador: Joan Marín
Ajudant: Narcís Caulas
Delegat: Xavier Serra

ALEVÍ C

Porters: Jordi Santolària Ibáñez - Pau Coromina i Pujolàs
Defenses: Alex Gabriel Rangel Barrera - Bernat Heras Vela - Lluís Rigall Bordas - Marc Tamayo Márquez - Mohamed Tama Chargui - Roner Gerardo Guerra Flores
Mitjos: Alex Ferreira Carrillo - Alex Cabrera Melero - Eloi Bordas Pérez - Sergio Atienza Barrado - Yevgeniy Zhuravskyy
Davanters: Enric Frigola Moner - Juan Daniel Godoy Arboleda - Pere Roger Turró Moret

Entrenador: Ivan Pulido
Delegada: Rosa Vela













 
Aquest web forma part de: Portal d'Entitats de Figueres